Serwis maszyn przemysłowych

Ekspresowy serwis maszyn przemysłowych 24h/7.

Zajmujemy się serwisem maszyn przemysłowych dowolnej marki. Szybki czas reakcji podczas awarii maszyny pozwala utrzymać najwyższy poziom ciągłości produkcji.

Pojawił Ci się nieznany komunikat na panelu operatorskim? Maszyna nie chce pracować? Zadzwoń do nas i pozwól nam działać +48 690 365 776.

  Skontaktuj się z nami!





  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skonsultuj się z Inżynierem.

  Serwis maszyn przemysłowych - aparatura.

  Podczas serwisu maszyn przemysłowych, maszyny często wymagają naprawy lub wymiany urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Nasz dział serwisowy posiada dostęp do wielu producentów falowników, silników czy serwomechanizmów. Dzięki temu w krótkim czasie jesteśmy w stanie pozyskać zamienniki i sprawnie uruchomić maszynę.

  Sprawdź nasze realizacje
  Serwis maszyn przemysłowych

  Potrzebujesz wsparcia serwisowego? Zadzwoń!

  Serwis maszyn w branży przemysłowej 24h/7

  Zgłoś awarię pod numerem telefonu +48 690 365 776. Przygotuj kilka podstawowych informacji na temat awarii, resztę zostaw naszym ekspertom.

  Obsługa Klienta

  Grzegorz Kamrowski
  Członek Zarządu
  Tel. 690-365-776

  Obsługa Klienta

  Mariusz Portykus
  Członek Zarządu
  Tel. 502-527-480

  Jak zgłosić maszynę przemysłową do serwisu?

  Telefonicznie pod numerem telefonu +48 690 365 776 Nasz dział serwisowy omówi z Państwem wszystkie formalności, zbierze potrzebne informacje dotyczące awarii oraz przedstawi przebieg działań podczas serwisu maszyny.

  Czy okresowy serwis maszyn przemysłowych się opłaca?

  Tak. Okresowy i regularny serwis maszyn przemysłowych znacznie wydłuża bezawaryjną pracę maszyny. Pewność ciągłości produkcji w przemyśle oczywiście jest bardzo ważna, a stawka maszynowa zazwyczaj przekracza stawkę godzinową serwisu. Systematyczny serwis zmniejsza również ryzyko wystąpienia awarii oraz wymiany kosztownych urządzeń i podzespołów maszyny.

  Jak przebiega serwis maszyn i urządzeń przemysłowych?

  Serwis maszyn polega na sprawdzeniu poprawności połączeń, jakości energii zasilającej maszynę, poprawności działania i kondycji urządzeń, weryfikacja błędów i ostrzeżeń występujących na maszynie, sprawdzenie fizycznej kondycji maszyny (często występują zabrudzenia, zapylenia, zaolejenia) aparatury elektrycznej. Serwis maszyn i urządzeń przemysłowych to także czas na zbadanie kondycji napędów, ich wałów i łożysk, a także czyszczenie i konserwacja całej maszyny wraz z przewodami i złączami komunikacyjnymi.

  Ile kosztuje serwis maszyn produkcyjnych?

  Serwis maszyn produkcyjnych opiera się na stawce godzinowej. Stawka serwisowa zespołu Inco System wynosi 210 zł netto/h w dni robocze, w godz. 8-16. W dni wolne od pracy oraz w godzinach popołudniowych stawka wzrasta do 150-200% standardowej stawki godzinowej. W przypadku planowanego serwisu maszyn, w zależności od ilości godzin i maszyn – stawka godzinowa rozliczana indywidualnie.

  Czy warto serwisować działające maszyny przemysłowe?

  Serwis maszyn to kontrola nad parkiem maszynowym. Zdecydowanie lepiej serwisować maszyny, zanim doczekamy się awarii. Awaria maszyn pod żadnym względem nie jest korzystna – stawka godzinowa serwisu to tylko jeden z kosztów poniesionych podczas awarii maszyny. Dodatkowo należy pamiętać o kosztach przestoju maszyny oraz naprawy lub wymiany często drogich elementów takich jak falowniki czy serwonapędy.

  Jak często serwisować maszyny przemysłowe?

  Podczas pracy każda maszyna ulega eksploatacji i zużywaniu się. Maszyny przemysłowe pracujące na produkcji powinno się serwisować co najmniej raz w roku. W przypadku maszyn w zakładach pracujących w trybie 3-zmianowym, serwis taki powinien być przeprowadzany co kilka miesięcy. Okresowy serwis maszyn ogranicza ryzyko wystąpienia awarii, pozwala przygotować się i zaplanować ewentualny postój maszyny oraz umożliwia bezpieczną pracę operatora.

  Co daje serwis predykcyjny?

  Predykcyjny serwis maszyn przemysłowych pozwala odpowiednio wcześnie dowiedzieć się jaki jest stan maszyny, co najczęściej się zużywa i na co powinniśmy się przygotować. Serwis predykcyjny polega na bieżącym prowadzeniu pomiarów i analizie danych w celu podejmowania działań zapobiegawczych ograniczając awarie na maszynie oraz minimalizując konsekwencje ewentualnych awarii.

  Serwis maszyn przemysłowej - gwarancja.

  Każdy przeprowadzony przez nas serwis objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje zakres wykonanej usługi oraz elementy, które zostały wymienione.

  Inco System

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  Ul. Juliusza Słowackiego 185,
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  Ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę