Zaklejarki

Postaw na maszyny do zaklejania renomowanego producenta Inco System Sp. z o.o. i poznaj naszą szeroką ofertę zaklejarek.

Inco System Sp. z o.o. jest producentem zaklejarek przeznaczonych do przemysłu produkcyjnego, które charakteryzują się wysoką sprawnością i jakością wykonania, pozwalającą na długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach przemysłowych.

Zaufaj naszym rozwiązaniom i zapytaj o zaklejarkę dedykowaną dla Twojego zakładu produkcyjnego.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Zaklejarki Inco System, dlaczego warto?

  Zaklejarki Inco System to produkt dla wymagających, dzięki naszemu doświadczeniu i eksperckiej wiedzy na temat optymalizacji procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie opracować idealne rozwiązanie w kwestii zaklejarek, które sprawi, że stanowisko pakowania nabierze nowego charakteru.

  Jesteś zainteresowany podniesieniem wydajności stanowiska do pakowania produktów końcowych? Chcesz zwiększyć wydajność końcowej części linii?

  Zaufaj nam i skontaktuj się w celu dobrania optymalnego rozwiązania dla Twojego zakładu produkcyjnego. Dajemy gwarancję jakości i niezawodności naszych zaklejarek dla przemysłu. Przy doborze zaklejarek stawiamy na możliwości indywidualnej konfiguracji oraz wsparcie zarówno na etapie wdrażania jak i podczas użytkowania, poprzez udzielenie naszym Klientom gwarancji lub świadczenie usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

  Sprawdź nasze realizacje
  Zaklejarka

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski
  Tel. 690-365-776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502-527-480

  Etapy produkcji zaklejarki

  1

  Opracowanie parametrów stanowiska pakującego

  Pierwszym etapem w procesie wyboru optymalnej zaklejarki jest rozpoznanie miejsca pracy, poznanie parametrów takich jak rozmiar kartonów zbiorczych, szybkość pakowania czy rodzaj używanej taśmy. Po poznaniu podstawowych elementów nasz zespół jest w stanie opracować optymalne rozwiązanie, które idealnie wpisze się w potrzeby danego zakładu i podniesie efektywność końcowej części linii pakującej.

  2

  Dobór optymalnej zaklejarki

  Po zakończeniu prac związanych z poznaniem parametrów stanowiska poddanemu automatyzacji procesu zaklejania przedstawiamy Państwu dostępne rozwiązania, które przyniosą realne korzyści. Wraz z przesłaniem informacji na temat dobranego modelu zaklejarki dołączamy symulacje przedstawiającą statystykę podniesienia efektywności danego stanowiska pracy, dzięki temu mają Państwo realny wgląd na dobrane rozwiązanie jeszcze przed jej instalacją.

  3

  Dostawa i uruchomienie zaklejarki

  Wraz z zakończeniu etapu doboru zaklejarki poznają Państwo termin dostawy maszyny. Nasz zespół monterów dostarcza zaklejarki bezpośrednio do siedziby klienta, gdzie rozpoczyna się proces montażu stanowiska i sprawdzana jest poprawność działania nowej zaklejarki. Po poprawnej konfiguracji dochodzi do przeszkolenia personelu z zakresu obsługi i serwisowania nowej maszyny. Wraz z podpisaniem dokumentów potwierdzających odbiór zaklejarki przekazana zostaje pozostała dokumentacja: instrukcje obsługi w języku polskim, certyfikat CE oraz karta gwarancyjna. Wraz z momentem przekazania zaklejarki w ręce Klienta, oferujemy gwarancję na indywidualnie ustalony okres, w wielu przypadkach Klient ma możliwość przedłużenia gwarancji na kolejny okres lub skorzystania z naszej usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Zaklejarka - co to jest?

  Zaklejarka to maszyna, której zadaniem jest zaklejenie kartonów taśmą klejącą. Zaklejarka zapewnia solidne zabezpieczenie produktów wysyłanych do dalszego transportu lub składowania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w firmach pakujących swoje produkty w kartony zbiorcze. Wyróżnić możemy zaklejarki do zaklejania taśmą samoprzylepną lub taśmą papierową oraz z wykorzystaniem specjalnego dozownika z klejem.

  Jak działa zaklejarka?

  Wyodrębniamy zaklejarki półautomatyczne, w których musimy wykorzystać pracę operatora, który ustawia maszynę pod konkretny wymiar kartonu, napełnia karton produktami, zamyka górne klapy i ustawia go na zaklejarce. Pasy transportowe przesuwają karton zaklejając go jednocześnie. Natomiast zaklejarki automatyczne są zdecydowanie bardziej wydajne i nie wymagają interwencji operatora.

  Koszt produkcji zaklejarki

  Koszt produkcji jest zróżnicowany, w zależności od rodzaju zakejarki, jaki wybierze przedsiębiorstwo produkcyjne, ale zawsze jest to inwestycja o szybkim okresie zwrotu. W tej kwestii najlepiej skontaktować się ze specjalistami z Inco System w celu analizy zapotrzebowania na konkretny model urządzenia.

  Zaklejarka serwisowanie

  Nasza firma, aby zapewnić ciągłość produkcji świadczy usługi związane z serwisem maszyn pakujących, w tym zaklejarek. Dzięki wykonywaniu systematycznych przeglądów i konserwacji zaklejarek, gwarantujemy, że urządzenia będą działały bezawaryjnie przez długi czas.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę