Owijarki do palet

Zapraszamy do kontaktu firmy zajmujące się produkcją, wysyłką oraz spedycją, w celu zapoznania się z naszymi maszynami służącymi do owijania palet folią stretch – owijarkami do palet.

Twoja firma często wysyła towary na paletach?
Owijarka do palet jest rozwiązaniem niezbędnym w Twojej firmie!

Zaproponujemy rozwiązania, które w optymalny sposób zabezpieczą towar przygotowany do transportu i składowania.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Owijarki do palet - zalety

  Owijarka do palet to dobrze ulokowana inwestycja, która przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i zapewnia wysokie oszczędności pracy na magazynach.

  Maszyny te pozwalają na powtarzalność podczas pakowania co oznacza, że towar foliowany jest w ten sam sposób za każdym razem, zmniejszając ryzyko uszkodzenia palety podczas transportu. Powtarzalna jest również ilość zużytego stretchu, sposób i czas owijania. Przygotowany ładunek na palecie jest w solidny i stabilny sposób zabezpieczony, gotowy do identyfikacji i transportu. Dzięki temu Klient otrzymuje produkt czysty, kompletny i bez uszkodzeń.

  Owijarki do palet

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Owijarki do palet - co to i do czego służą?

  Owijarki do palet służą do usprawnienia procesu związanego z pakowaniem produktów na paletach. Maszyna ma zastosowanie w logistyce i w magazynowaniu i służy do zabezpieczenia ładunku poprzez owinięcie go folią stretch. Dzięki takiemu rozwiązaniu paleta ma ochronę przed wilgocią, kurzem, jest stabilna podczas transportu i przechowywania.

  Maszyny do owijania palet rodzaje

  Wybór rodzaju maszyny do owijania palet zależy od potrzeb firmy, rodzaju ładunków, wielkości produkcji, zasobów ludzkich i możliwości składowania towaru. Istnieje kilka rodzajów owijarek, które różnią się od siebie stopniem automatyzacji, budową, wyposażeniem, zastosowaniem oraz działaniem.

  Najprostszą, podstawową wersją ale najbardziej pracochłonną jest owijarka ręczna, która od operatora wymaga samodzielnego nakładania i owijania folią przygotowanego towaru na palecie. Model półautomatyczny posiada częściowe zautomatyzowane mechanizmy na przykład napinające folię, które musi kontrolować pracownik i uczestniczyć w procesie owijania.

  Automatyczne maszyny do owijania palet posiadają najbardziej zaawansowane technologie, które obsługiwane są przez programy komputerowe . Wykorzystywane są w dużych zakładach produkcyjnych i w magazynach.

  Owijarki do palet z wagą

  Owijarka do palet z wagą ułatwia proces owijania palet oraz zapewnia nadzór nad kosztami transportu i przestrzegania przepisów dotyczących wagi ładunku.

  Wbudowana waga pozwala na pomiar masy palety przed i po owinięciu, dostosowaniu ilości folii stretch w zależności od wagi ładunku, na kontrolę ilości towaru zgodnie z oczekiwaniami i zamówieniem Klienta, a także na dokumentowaniu danych załadunku. Dzięki dokładnemu monitorowaniu masy można zapobiegać dodatkowemu obciążeniu palety przed wysyłką, co jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa transportu.

  Owijarki do palet ramieniowe

  Owijarka do palet ramieniowa stanowi alternatywę dla firm, w których ograniczona przestrzeń w magazynie nie pozwala na zastosowanie klasycznej owijarki stacjonarnej. Jej kompaktowa konstrukcja umożliwia przemieszczanie się po magazynie lub innych przestrzeniach, co pozwala na owijanie palety w różnych lokalizacjach. Istotną zaletą owijarki ramieniowej jest zdolność foliowania niestabilnych i niestandardowych ładunków o różnych rozmiarach i kształtach.

  Automatyczne owijarki do palet

  Automatyczna owijarka do palet jest zaawansowanym urządzeniem, które owija folią stretchową ładunek na palecie, gwarantując stabilność i ochronę. Zapewnia przyspieszenie procesu owijania produktu, bezpieczeństwo, równomierne owijanie, oszczędność czasu i wysoką skuteczność.

  Owijarki do palet producent

  Inco System jako producent tworzący owijarki do palet, zapewnia kompleksowe rozwiązania technologiczne i optymalną konfigurację, zwraca też szczególną uwagę na każdy szczegół, co w rezultacie wpływa na bezusterkową pracę maszyny.
  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, którzy doradzą, zaprojektują i dostosują maszynę do warunków pracy Twojego zakładu.

  Owijarka do palet cena

  Inwestycja w owijarkę do palet to długoterminowa korzyść dla Twojej firmy. Cena uzależniona jest od wielu zmiennych czynników, które dotyczą między innymi zastosowania zaawansowanego systemu rozciągu folii, rodzaju napędów oraz odpowiedniej jakości materiału z którego zostanie wykonana owijarka. Inne wykorzystane dodatkowe opcje takie jak dogrzewanie folii, użycie wagi, docisku górnego czy najazdu też wpływają na ostateczną cenę maszyny.

  Warto zwrócić uwagę na to, że koszt zakupu owijarki do palet jest ustalany w momencie nabywania, a nowa owijarka stanie się później kosztem, który zostanie zamortyzowany.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę