Maszyny przemysłowe

Maszyny przemysłowe są to urządzenia służące do wydobywania, przetwarzania i transportu surowców oraz wytworzonych z nich towarów. Dlatego najprościej jest wyróżnić maszyny przemysłowe przeróbcze (technologiczne) i transportowe. Do pierwszej grupy należą min. frezarki, wycinarki, przecinarki i tokarki, do tych drugich różnego rodzaju pasy transmisyjne, dźwignice oraz pojazdy przeznaczone do transportu surowców i produktów.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Maszyny przemysłowe - zalety

  Nasze maszyny przemysłowe, które tworzymy na indywidualne zamówienie to urządzenia wysoko wyspecjalizowane, dostosowane do wymagań określonej branży pod konkretnego klienta. W związku z czym każde maszyny będą tworzone z myślą o konkretnym zleceniodawcy i będą lepiej wpisywać się w potrzeby i możliwości jego firmy. Tego typu urządzenia będą doskonale współpracować z innymi elementami zakładu produkcyjnego, co za tym idzie, zwiększy się wydajność produkcji, a następnie zwiększą się przychody przedsiębiorstwa.

  Na etapie projektowania maszyn przemysłowych często klient bierze czynny udział w tworzeniu maszyny, będąc w stałym kontakcie z projektantami i konstruktorami udzielając im wskazówek, na jakim efekcie końcowym najbardziej mu zależy. Dzięki temu klient wie doskonale, czego może spodziewać się po maszynie oraz w jaki sposób z niej korzystać w najbardziej wydajny sposób.

  Warto podkreślić również, że późniejsza modernizacja maszyn przemysłowych pod indywidualne zamówienie jest bardziej efektywna i łatwiejsza do przeprowadzenia.

  Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i przeprowadzą przez cały etap realizacji projektu.

  Sprawdź nasze realizacje
  maszyny przemysłowe oferta

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Zaklejarki

  zaklejarki-do-kartonow-oferta

  Etykieciarki

  Etykieciarki

  Paletyzatory

  Paletyzatory

  Depaletyzatory

  depaletyzatory

  Najczęściej zadawane pytania:

  Rodzaje maszyn przemysłowych

  Maszyny przemysłowe dzieli się ze względu na branże, w których są wykorzystywane. Możemy w takim razie wymienić rodzaje maszyn przemysłowych: dla przemysłu surowców mineralnych, do robót budowlanych i drogowych, wiertnicze, górnicze, gazowe, w przemyśle chemicznym, do wyrobów z metali i tworzyw sztucznych, do wyrobów odzieżowych i włókienniczych, rolnicze i gospodarki leśnej, dla przemysłu spożywczego, do obróbki drewna i produkcji wyrobów z drewna.

  Projektowanie maszyn przemysłowych

  W naszej ofercie posiadamy działalność konstrukcyjno-produkcyjną oraz wsparcie techniczne z zakresu konstrukcji maszyn i urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu. Oferujemy autorskie rozwiązania konstrukcyjne odpowiednie do potrzeb klienta. Przeprowadzamy ekspertyzy i proponujemy konkretne rozwiązanie problemu związanego z automatyzacją produkcji.

  Montaż maszyn przemysłowych

  W Inco System zapewniamy montaż pełnego zakresu urządzeń przemysłowych oraz wykonujemy prace mechaniczne, inżynieryjne, elektryczne oraz projektowe. Oferujemy kompleksowy montaż i demontaż urządzeń i maszyn przemysłowych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, niezależnie od branży, rodzaju maszyny, jak również czy usługa obejmuje pojedyncze urządzenie czy całą linię produkcyjną w zakładzie.

  Co ile trzeba wykonywać serwis maszyn przemysłowych?

  Serwis maszyn przemysłowych polega na skrupulatnym przeglądzie stanu technicznego urządzenia. W przypadku rozpoznania wystąpienia usterki, urządzenie poddaje się naprawie lub konserwacji. Serwis powinniśmy wykonywać tak często, jak zaleca producent. Najczęściej określa się to za pomocą przepracowanych roboczogodzin. Gdy urządzenie pracuje tylko kilka godzin dziennie, to możemy założyć, że serwisu dokonujemy raz lub dwa razy do roku, natomiast jeśli maszyna pracuje w ciągłym ruchu 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu serwis powinniśmy przeprowadzać kilka razy do roku.

  Czyszczenie maszyn przemysłowych

  Aby maszyny przemysłowe działały sprawnie i bezbłędnie należy systematycznie przeprowadzać prace czyszczące. Czyszczenie maszyn przemysłowych można wykonać metodą piaskowania, sodowania oraz suchym lodem. Jednak najbardziej skuteczne czyszczenie to czyszczenie parowe, które odbywa się za pomocą parownicy. Nowoczesne parownice są bardzo wydajne i perfekcyjnie sobie radzą z bardzo trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Zapewnia to ciągłość pracy bez kosztownych przerw produkcyjnych.

  Jakie będę miał korzyści z zakupu maszyny przemysłowej?

  Umiejętne zastosowanie maszyn przemysłowych niesie szereg korzyści dla zakładów produkcyjnych. Produkcja maszyn przemysłowych wpływa na podnoszenie efektywności produkcji, przyspieszenie i ułatwienie pracy oraz zmniejszenie kosztów produkcji. Wysoka jakość oferowanych przez nas maszyn pozwala na poprawę jakości produktów końcowych, niweluje pomyłki zastępując zawodny czynnik ludzki oraz charakteryzuje się niezwykle wysoką powtarzalnością pracy.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę