Owijarki poziome

Jeśli poszukujesz urządzenia służącego do efektywnego i precyzyjnego sposobu zabezpieczenia swoich produktów, zapraszamy do kontaktu z firmą Inco System. Zespół naszych ekspertów wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów i dostosowuje asortyment oparty na nowoczesnych technologiach.

Z pewnością owijarka pozioma to urządzenie, które usprawni proces Twojej produkcji. Owijarka pozioma to zaawansowany i ekonomiczny system pakowania, wyposażony w obrotową głowicę nakładającą rozciągliwą folię na długie przedmioty.
Postaw na jakość i wydajność.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Owijarka pozioma – zalety

  Owijarka pozioma ma wszechstronne zastosowanie w przemyśle metalowym, stolarce, budownictwie czy w logistyce. Dzięki wykorzystaniu tej maszyny w procesie produkcyjnym, zadanie związane z pakowaniem staje się bardziej precyzyjne i wydajne.

  Owinięte produkty są odpowiednio zabezpieczone, co przyczynia się do zachowania ich jakości podczas transportu i magazynowania. Owijarka pozioma redukuje czas potrzebny na ręczne owijanie przedmiotów, co wpływa na wydajność pracy pracowników i oszczędności w zużyciu materiałów opakowaniowych. Maszyna zapewnia odpowiednią ochronę owijanych długich przedmiotów, zabezpieczając je przed wgnieceniami, zarysowaniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

  owijarki poziome

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Owijarka pozioma – co to jest i do czego służy?

  Owijarki poziome odgrywają kluczową rolę w działalności firm zajmujących się produkcją, logistyką czy magazynowaniem.
  Maszyna wyposażona w obrotową głowicę pracuje na poziomej powierzchni. Dedykowana jest do pakowania długich elementów oraz produktów charakteryzujących się różnorodną formą.

  Ładunki o różnym kształcie np. drzwi, pręty aluminiowe, żaluzje, opony i inne zostają owinięte elastyczną, rozciągliwą i przylegającą folią stretch, która pracuje w sposób ciągły lub paskami. Proces pakowania odbywa się jednoetapowo jako owijanie folią stretch w poziomie z pozostawieniem w pełni zamkniętych i zablokowanych krawędzi i boków.

  Owijarka pozioma zabezpiecza produkty przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, wilgocią czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Ofoliowany ładunek jest stabilny, dzięki czemu nie przesuwa się i nie przemieszcza na palecie lub w innym pojemniku podczas transportu czy podczas przechowywania.

  Atutem owijarki jest również fakt poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy pracowników.

  Owijarka pozioma automatyczna

  Owijarki poziome mogą być poddane automatyzacji, co zdecydowanie wpłynie na przyspieszenie procesu produkcji oraz wydajności owijania pakowanych elementów.

  Dzięki implementacji maszyn automatycznych, cały proces jest kontrolowany, co przekłada się na oszczędność czasu, poprawę wydajności pracy i wykorzystanie zasobów ludzkich przez firmę.

  W pełni zautomatyzowana maszyna do owijania folią stretch może posiadać wiele funkcji dostosowanych do potrzeb Klienta m.in.:

  Zadbamy o to, aby zaprojektowana i wyprodukowana przez nas automatyczna owijarka pozioma zwiększyła wydajność Twojej produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów.

  Owijarka pozioma - cena

  Cena owijarki poziomej jest uzależniona od wykorzystanych w urządzeniu funkcji i stopnia automatyzacji. Przedstaw nam swoje wymagania a my po dokładnej analizie Twoich potrzeb, przygotujemy specyfikację projektową, dobierzemy najlepszą technologię, zaprojektujemy i wykonamy interesujący Ciebie produkt.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę