Owijarki

Zyskaj na usprawnieniu procesu pakowania poprzez zwiększenie efektywności pakowania produktów zgromadzonych na paletach, za pomocą naszej owijarki do palet. 

Maszyny do owijania produktów folią stretch charakteryzują się wysokim współczynnikiem usprawnienia wydajności końcowych stanowisk pakujących przy niskim wydatku finansowym. Każda z naszych maszyn tworzona jest na bazie doświadczeń i przeznaczona do intensywnej, codziennej pracy w przemyśle produkcyjnym.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Jakie owijarki produkuje nasza firma?

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie szerokiej gamy owijarek do palet. Obecnie posiadamy wiele rodzajów owijarek dostarczanych do zakładów produkcyjnych, sortowni, hurtowni, centrów dystrybucyjnych czy mniejszych przedsiębiorstw.

  Owijarka do palet, ze względu na swój szeroki zakres wykorzystywania wymaga odpowiedniej analizy. W tym celu nasi specjaliści zadając kilka prostych pytań, są w stanie ocenić potrzeby i przeprowadzić symulację oszczędności w Państwa zakładzie. 

  Każdorazowo podczas uruchomienia owijarki do palet w Państwa zakładzie produkcyjnym nasi specjaliści zapewniają przeprowadzenie szkolenia personelu w zakresie obsługi maszyny i pomoc techniczną.

  Owijarki
  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Proces wdrażania nowej owijarki w pigułce:

  1

  Złożenie zapytania dotyczące owijarki

  Jeden z ważniejszych etapów, w którym kluczowe jest przedstawienie wymagań przez Klienta. Po zidentyfikowaniu problemu przez naszych specjalistów przystępujmy do przedstawienia rozwiązania dla danych wymagań. Na tym etapie wykonujemy również bezpłatną symulację oszczędności, jakim będzie charakteryzowała się nowa owijarka.

  2

  Rozmowy na temat funkcjonalności maszyny do owijania

  Jesteśmy nastawieni na kontakt bezpośredni. Po złożeniu pierwszego zapytania dążymy do spotkania, aby móc lepiej poznać oczekiwania Inwestora oraz wspólnie porozmawiać na temat naszej propozycji. W czasie spotkania nasi inżynierowie dopytują szczegółów i przedstawią zalety oraz szczegóły inwestycji. 

  3

  Przedstawienie oferty owijarki

  Po rozmowach nasza kadra specjalistów opracowuje koncepcję maszyny i przystępuję do części projektowej. W dostarczonym projekcie zawarte są informację na temat specyfikacji owijarki i parametry techniczne jakimi się charakteryzuje. Jest to czas na wprowadzenie zmian projektowych, wdrożenie uwag ze strony Inwestora oraz końcowe opracowanie koncepcji maszyny.

  4

  Złożenie zamówienia

  Nasza firma pracuje na ustandaryzowanych wzorach dokumentów, które pozwalają nam na sprawną obsługę zamówień. Dostarczamy naszym Klientom gotowe formularze zamówień. Dla większych realizacji przygotowujemy projekty umów, które uwzględniają indywidualne potrzeby Klienta. Na tym etapie prowadzone są rozmowy na temat szczegółowych zagadnień takich jak: gwarancja, serwis pogwarancyjny, usługi serwisowe, wymagania sprzętowe, proces wdrażania, płatności, harmonogram uruchomienia owijarki do palet w zakładzie Klienta. Po złożeniu zamówienia, rozpoczyna się etap realizacji projektu.

  5

  Proces transportu i montażu stanowiska

  Po uzyskaniu wymaganej funkcjonalności zautomatyzowanego stanowiska na testach, produkt zostaje odpowiednio zabezpieczony i przewieziony do siedziby Klienta, gdzie rozpoczyna się proces uruchomienia. Na tym etapie nad całością wdrożenia czuwa nasz zespół inżynierów, który jest dodatkowo wsparty przez zespół techników odpowiedzialnych za posadowienie i montaż konstrukcji. Dzięki temu Klient ma pewność, iż owijarka, którą otrzyma jest w pełni funkcjonalna i dostarczenie jej do zakładu oznacza sprawne uruchomienie i rozpoczęcie prac.

  6

  Odbiór i szkolenie z obsługi owijarki

  W końcowym etapie przeszkolony zostaje personel Inwestora pod względem użytkowania zautomatyzowanego stanowiska pracy, prowadzony jest nadzór nad pracami oraz podpisane zostają dokumenty potwierdzające odbiór stanowiska. Wraz z momentem przekazania stanowiska w ręce Klienta, oferujemy gwarancję na indywidualnie ustalony okres, w wielu przypadkach Klient ma możliwość przedłużenia gwarancji na kolejny okres lub skorzystania z naszej usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Jaka owijarka najlepsza?

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która owijarka jest najlepsza. Niezbędne do określenia najlepszej technologii dla klienta jest kontakt z naszymi specjalistami, którzy podczas wywiadu zadadzą kilka prostych pytań, na podstawie których będą w stanie zaproponować rozwiązanie najlepsze zarówno pod względem  technologicznym jak i finansowym.

  Owijarka - czy warto?

  Owijarka folii stretch w tej technologii wyposażona jest w system docisku pneumatycznego służący do docisku materiału umieszczonego na palecie, w celu ograniczenia ruchów i przemieszczania się dla załadunku niestabilnego. Owijarki z dociskiem są dostępne w modelach automatycznych ze stołem obrotowym i w owijarkach talerzowych.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę