Owijarki do paczek

Firma Inco System doradzi i dostosuje typ owijarki do specyfiki Twojej działalności, rodzaju obsługiwanych ładunków i wymagań. Gwarantuje zindywidualizowane podejście do każdego projektu i profesjonalne doradztwo, począwszy od projektowania, przez prace wykonawcze, aż po obsługę serwisową.

Owijarka do paczek poprzez aplikację cienkiej warstwy elastycznej folii stretch wokół ładunku, tworzy trwałe i stabilne opakowanie, które chroni towar przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, zabrudzeniami czy warunkami atmosferycznymi podczas transportu lub przechowywania.

Zamów u nas produkt na miarę Twoich potrzeb.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Owijarka do paczek – zalety

  Oklejanie kartonów folią stretch jest zadaniem często uciążliwym i pochłaniającym dużo czasu.

  Owijarka do paczek to inwestycja, dzięki której poprawisz komfort, bezpieczeństwo i organizację miejsca pracy swoich pracowników. Zyskasz szybsze i bardziej efektywne pakowanie ładunków, a także stabilizację towaru i odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami podczas transportu. Dzięki możliwości regulacji napięcia i ilości używanej folii stretch, owijarki pozwalają na minimalizację zużycia materiałów opakowaniowych.

  Zastosowanie folii stretch zwiększy estetykę paczki, co może wpłynąć na postrzeganie firmy pod względem wizualnym.

  Owijarki do paczek mogą być dostosowane do różnych rodzajów ładunków i palet, co sprawia, że są odpowiednie dla różnych branż i sektorów gospodarki.

  Owijarka do paczek

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Owijarka do pakowania paczek

  Istotnym narzędziem ułatwiającym pracę w procesie pakowania i zabezpieczania produktów przed transportem i przechowywaniem jest owijarka do pakowania paczek.

  Istnieją różne warianty owijarek między innymi ręczne, półautomatyczne i automatyczne. Ich wybór zależy od specyfiki działalności firmy, rodzaju obsługiwanych ładunków a także wysokości budżetu.
  Owijarka do pakowania paczek przyspiesza i poprawia warunki pracy pracowników. Wykorzystanie tego urządzenia zapobiega przesuwaniu się i przemieszczaniu ładunku na palecie lub w innym pojemniku. Dzięki zastosowaniu elastycznej, rozciągliwej i przylegającej folii stretch różne rodzaje ładunków, takie jak palety, kartony czy worki są w bezpieczny i stabilny sposób opakowane i chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

  Automatyczna owijarka do paczek

  Automatyczne owijarki do paczek w dużych firmach oraz centrach logistycznych, okazują się niezwykle praktyczne i skuteczne. Duże ilości obsługiwanych ładunków do pakowania już nie są utrudnieniem. Dzięki wprowadzeniu automatycznej maszyny znacznie zwiększa się wydajność całego procesu pakowania, firma znacząco oszczędza czas i siłę roboczą. Urządzenia te są tak skonstruowane aby obsługiwać różne rodzaje ładunków o nieregularnych kształtach, rozmiarach i wadze.

  Wyposażenie w zaawansowane panele sterujące, umożliwiają dostosowanie parametrów owijania do wybranego ładunku, ustawienia liczby warstw folii oraz jej napięcia a także prędkości obrotowej platformy owijarki. Ma to ogromne znaczenie w mniejszym zużyciu materiałów opakowaniowych. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa takie jak czujniki ruchu monitorują pracę urządzenia i w przypadku wykrycia awarii czy nieprawidłowości zatrzymują maszynę.

  Owijarka do paczek - cena

  Przed decyzją zamówienia owijarki do paczek warto dokładnie rozpoznać swoje potrzeby, sprawdzić jaki rodzaj ładunków ma być obsługiwany, jaki poziom zautomatyzowania jest konieczny i jaki budżet jest brany pod uwagę. Przekazując nam te informacje nasi specjaliści przygotują ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, tak aby owijarka spełniła Twoje wymagania i oczekiwania. Cena urządzenia zatem będzie uzależniona od zastosowanej technologii, funkcji i stopnia automatyzacji.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę