Zakręcarki

Postaw na uznane na rynku zakręcarki przemysłowe polskiego Producenta!

Inco System jest producentem zakręcarek dla przemysłu produkcyjnego, o znanej na rynku renomie. Nasze zakręcarki cechuje duża wydajność i precyzja w ustawianej sile dokręcania, a nasz zespół dba o to, aby dostarczane rozwiązania były w zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapytaj o możliwość uruchomienia zakręcarki przemysłowej w Twoim zakładzie.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skonsultuj się z Inżynierem.

  Dlaczego warto wybrać zakręcarkę Inco System?

  Nasze zakręcarki są zaprojektowane do współpracy z gładkimi nakrętkami, triggerami, pompkami, twist-off, opakowaniami pull-push i flip-top. Każda zakręcarka posiada wymienne rolki dokręcające, dzięki temu żywotność maszyn znacznie wzrasta.

  Jesteś producentem wyrobów z branży spożywczej, chemii gospodarczej lub kosmetycznej? Chcesz zwiększyć wydajność linii?

  Skontaktuj się z nami, jako producent zakręcarek dostarczamy rozwiązania automatyczne i półautomatyczne o wysokiej jakości, które przekłada się na podniesienie sprawności zakładów.  Przy projektowaniu zakręcarek przemysłowych stawiamy na możliwości indywidualnej konfiguracji oraz wsparcie zarówno na etapie użytkowania, jak i po okresie gwarancji, poprzez serwis pogwarancyjny.

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Pomożemy Ci dobrać najoptymalniejsze rozwiązanie dla Twojego firmy produkcyjnej. Pomożemy Ci dobrać najoptymalniejsze rozwiązanie dla Twojego firmy produkcyjnej.

  Konsultacja

  Grzegorz Kamrowski
  Prezes Firmy

  Konsultacja

  Mariusz Portykus
  Prezes Firmy

  Etapy produkcji zakręcarki

  1

  Wykonanie projektu zakręcarki

  Pierwszym etapem w procesie powstawania nowej zakręcarki są ustalenia projektowe, które dokonywane są w rozmowach z Inwestorem. Nasi specjaliści doradzają sprawdzone rozwiązania, przedstawiają koncepcję maszyny oraz szczegółowe parametry nowej zakręcarki przemysłowej. To dzięki tej wymianie informacji jesteśmy w stanie poznać możliwości oraz zaproponować rozwiązanie pozwalające na wdrożenie nowej zakręcarki w zakładzie i podniesienie efektywności obecnego stanowiska do zakręcania opakowań.

  2

  Montaż zakręcarki w zakładzie

  Wraz z końcem prac projektowych nad nową zakręcarką rozpoczyna się proces montażu w zakładzie Klienta. Nasi wykwalifikowani i wyposażeni w profesjonalne narzędzia monterzy odpowiedzialni są za pewny i szybki montaż, a inżynier uruchamiający maszynę nadzoruję całość prac i bierze czynny udział w koordynowaniu zespołem i uruchomieniu samej zakręcarki.

  3

  Uruchomienie zakręcarki

  Zakończenie montażu rozpoczyna etap uruchomienia zakręcarki, zostaje podane napięcie oraz niezbędne media i rozpoczyna się proces  sprawdzana jest poprawność działania nowej zakręcarki. Po poprawnej konfiguracji dochodzi do przeszkolenia personelu Inwestora z zakresu obsługi i serwisowania nowej maszyny. Wraz z podpisaniem dokumentów potwierdzających odbiór zakręcarki przekazana zostaje pozostała dokumentacja: instrukcje obsługi w języku polskim, certyfikat CE oraz karta gwarancyjna. Od tego momentu całość zostaje objęta 12-miesięczną gwarancją producenta, z możliwością jej wydłużenia o kolejny okres.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Zakręcarka - co to?

  Zakręcarka przemysłowa to maszyna, której zadaniem jest szczelne zamknięcie opakowań, w której umieszczony jest produkt końcowy. Najczęściej do tego celu stosuje się zakręcarki automatyczne, wyposażone w rolki dokręcające, które za pomocą ruchu obrotowego dokręcają nakrętki do opakowań. Urządzenia te są szczególnie ważne przy produkcji napojów i w przemyśle chemicznym. Całość procesu z poziomu panelu kontrolnego obsługiwana jest przez człowieka, który kontroluje pracę maszyny.

  Jak działa zakręcarka?

  Podstawowym elementem, z którego zbudowana jest zakręcarka to mechanizm dokręcający, Inco System w swojej ofercie posiada trzy rodzaje zakręcarek różniące się sposobem zakręcania. Zakręcarki odgórne przeznaczone są do zakręcania opakowań, których zamknięcie umieszczone jest na górze lub jest pod kątem, i zakręcane są za pomocą zwykłych zakrętek lub twist off. Natomiast zakręcarki boczne świetnie sprawują się przy zamykaniu triggerów, pompek i atomizerów. Zakręcarki nadążne wykorzystuję się tam, gdzie mamy do czynienia z zamykaniem butelek lub słoików w trakcie jazdy.

  Zakręcarki - automatyczne

  Zakręcarki automatyczne są maszynami bezobsługowymi, a całe sterowanie odbywa się za pomocą panelu operatorskiego, w którym ustawiamy takie parametry jak siłę dokręcania czy prędkość linii. Płynna regulacja pozwala na włączenie zakręcarki automatycznej w część istniejącej już linii i zachować prędkość pracy.

  Zakręcarki – półautomatyczne

  W przypadku zakręcarki półautomatycznej praca odbywa się z częściowym udziałem operatora. W maszynie w sposób automatyczny odbywa się dokręcanie opakowań, natomiast sam proces wymiany i ustawienia opakowań odbywa się przy udziale człowieka. Operator ma za zadanie w wyznaczonym miejscu ustawić opakowanie oraz zezwolić na dokręcenie maszynie, a następnie wymienić opakowanie. Cały proces jest dłuży niż w przypadku zakręcarek automatycznych, a czas przezbrojenia zakręcarki półautomatycznej sięga ok. 5 minut.

  Zakręcarka: Wyposażenie profesjonalnych linii rozlewniczych

  Zakręcarki automatyczne są niezbędnym elementem wyposażenia linii rozlewniczych, ograniczają one koszty produkcji, przy jednoczesnym wzroście wydajności linii produkcyjnej. Zastosowanie zakręcarek w liniach rozlewniczych pozwala na obniżenie strat wynikających z nieprawidłowo dokręconych nakrętek oraz źle zabezpieczonych produktów. Zapytaj nas o możliwość wdrożenia automatycznej zakręcarki do Twojej linii rozlewniczej, gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

  Inco System

  Adres

  Juliusza Słowackiego 185,
  80-298 Gdańsk

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS 0000949118

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń do góry