Zakręcarki

Postaw na uznane na rynku zakręcarki przemysłowe polskiego Producenta!

Inco System Sp. z o.o. jest producentem zakręcarek dla przemysłu produkcyjnego, o znanej na rynku renomie. Nasze zakręcarki cechuje duża wydajność i precyzja w ustawianej sile dokręcania, a nasz zespół dba o to, aby dostarczane rozwiązania były w zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapytaj o możliwość uruchomienia zakręcarki przemysłowej w Twoim zakładzie.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Dlaczego warto wybrać zakręcarkę Inco System?

  Nasze zakręcarki są zaprojektowane do współpracy z gładkimi nakrętkami, triggerami, pompkami, twist-off, opakowaniami pull-push i flip-top. Każda zakręcarka posiada wymienne rolki dokręcające, dzięki temu żywotność maszyn znacznie wzrasta.

  Jesteś producentem wyrobów z branży spożywczej, chemii gospodarczej lub kosmetycznej? Chcesz zwiększyć wydajność linii?

  Skontaktuj się z nami!

  Jako producent zakręcarek dostarczamy rozwiązania automatyczne i półautomatyczne o wysokiej jakości, które przekładają się na podniesienie sprawności zakładów.  Przy projektowaniu zakręcarek przemysłowych stawiamy na możliwości indywidualnej konfiguracji oraz wsparcie zarówno na etapie wdrażania jak i podczas użytkowania, poprzez udzielenie naszym Klientom gwarancji lub świadczenie usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski
  Tel. 690-365-776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502-527-480

  Etapy produkcji zakręcarki

  1

  Wykonanie projektu zakręcarki

  Pierwszym etapem w procesie powstawania nowej zakręcarki są ustalenia projektowe, które dokonywane są podczas rozmów z Klientem. Nasi specjaliści uwzględniając potrzeby Klienta oferują mu sprawdzone rozwiązania, przedstawiają koncepcję maszyny praz szczegółowe parametry nowej zakręcarki przemysłowej. To dzięki tej wymianie informacji jesteśmy w stanie poznać specyfikę przedsiębiorstwa, jego potrzeby oraz zaproponować Klientowi rozwiązanie pozwalające na wdrożenie nowej zakręcarki w zakładzie i podniesienie efektywności obecnego stanowiska do zakręcania opakowań.

  2

  Montaż zakręcarki w zakładzie

  Wraz z końcem prac projektowych nad nową zakręcarką rozpoczyna się proces montażu w zakładzie Klienta. Nasi wykwalifikowani i wyposażeni w profesjonalne narzędzia monterzy odpowiedzialni są za pewny i szybki montaż, a inżynier uruchamiający maszynę nadzoruję całość prac i bierze czynny udział w koordynowaniu zespołem i uruchomieniu samej zakręcarki.

  3

  Uruchomienie zakręcarki

  Zakończenie montażu rozpoczyna etap uruchomienia zakręcarki, zostaje podane napięcie oraz niezbędne media i rozpoczyna się proces sprawdzania poprawności działania nowej zakręcarki . Po poprawnej konfiguracji dochodzi do przeszkolenia personelu Inwestora z zakresu obsługi i serwisowania nowej maszyny. Wraz z podpisaniem dokumentów potwierdzających odbiór zakręcarki przekazana zostaje pozostała dokumentacja: instrukcje obsługi w języku polskim, certyfikat CE oraz karta gwarancyjna. Wraz z momentem przekazania zakręcarki w ręce Klienta, oferujemy gwarancję na indywidualnie ustalony okres, w wielu przypadkach Klient ma możliwość przedłużenia gwarancji na kolejny okres lub skorzystania z naszej usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Zakręcarka - co to?

  Zakręcarka przemysłowa to maszyna, której zadaniem jest szczelne zamknięcie opakowań, w której umieszczony jest produkt końcowy. Najczęściej do tego celu stosuje się zakręcarki automatyczne, wyposażone w rolki dokręcające, które za pomocą ruchu obrotowego dokręcają nakrętki do opakowań. Urządzenia te są szczególnie ważne przy produkcji napojów i w przemyśle chemicznym. Całość procesu z poziomu panelu kontrolnego obsługiwana jest przez człowieka, który kontroluje pracę maszyny.

  Jak działa zakręcarka?

  Podstawowym elementem, z którego zbudowana jest zakręcarka to mechanizm dokręcający, Inco System w swojej ofercie posiada trzy rodzaje zakręcarek różniące się sposobem zakręcania. Zakręcarki odgórne przeznaczone są do zakręcania opakowań, których zamknięcie umieszczone jest na górze lub jest pod kątem, i zakręcane są za pomocą zwykłych zakrętek lub twist off. Natomiast zakręcarki boczne świetnie sprawują się przy zamykaniu triggerów, pompek i atomizerów. Zakręcarki nadążne wykorzystuję się tam, gdzie mamy do czynienia z zamykaniem butelek lub słoików w trakcie jazdy.

  Zakręcarki - automatyczne

  Zakręcarki automatyczne są maszynami bezobsługowymi, a całe sterowanie odbywa się za pomocą panelu operatorskiego, w którym ustawiamy takie parametry jak siłę dokręcania czy prędkość linii. Płynna regulacja pozwala na włączenie zakręcarki automatycznej w część istniejącej już linii i zachować prędkość pracy.

  Zakręcarki – półautomatyczne

  W przypadku zakręcarki półautomatycznej praca odbywa się z częściowym udziałem operatora. W maszynie w sposób automatyczny odbywa się dokręcanie opakowań, natomiast sam proces wymiany i ustawienia opakowań odbywa się przy udziale człowieka. Operator ma za zadanie w wyznaczonym miejscu ustawić opakowanie oraz zezwolić na dokręcenie maszynie, a następnie wymienić opakowanie. Cały proces jest dłuży niż w przypadku zakręcarek automatycznych, a czas przezbrojenia zakręcarki półautomatycznej sięga ok. 5 minut.

  Zakręcarka: Wyposażenie profesjonalnych linii rozlewniczych

  Zakręcarki automatyczne są niezbędnym elementem wyposażenia linii rozlewniczych, ograniczają one koszty produkcji, przy jednoczesnym wzroście wydajności linii produkcyjnej. Zastosowanie zakręcarek w liniach rozlewniczych pozwala na obniżenie strat wynikających z nieprawidłowo dokręconych nakrętek oraz źle zabezpieczonych produktów. Zapytaj nas o możliwość wdrożenia automatycznej zakręcarki do Twojej linii rozlewniczej, gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę