Przenośniki

Osiągaj postawione cele związane z ulepszaniem swojej firmy i wybierz odpowiedni rodzaj przenośnika proponowanego przez Inco System.

Tworzymy spersonalizowane koncepcje maszyn, dopasowując się do Twoich oczekiwań. Zapewniamy doradztwo, projektowanie i adaptację przenośników do indywidualnych potrzeb.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Przenośniki – Inco System

  Przenośniki są jedną z najczęściej stosowanych technologii automatyzacji w operacjach związanych z transportem materiałów. Maszyny Inco System są zoptymalizowane pod kątem różnorodnych produktów, umożliwiając przemieszczanie zarówno lekkich, jak i ciężkich, małych i dużych elementów.

  Implementacja automatyzacji przenośników skutkuje skróceniem czasu przenoszenia materiałów, zapewniając jednocześnie precyzję i powtarzalność transportu. Przenośniki efektywnie podnoszą wydajność całego procesu produkcyjnego i redukują przestoje. Ograniczenie działań manualnych pracowników przyczynia się do poprawy ergonomii, bezpieczeństwa oraz warunków pracy i zdrowia operatorów.

  Sprawdź nasze realizacje
  Przenośniki

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Przenośniki co to jest i do czego służa?

  Przenośniki to zróżnicowane urządzenia, maszyny lub systemy, które umożliwiają transport materiałów, produktów, ludzi lub innych przedmiotów między różnymi punktami w trakcie konkretnych faz procesu produkcyjnego.

  Przenośniki są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, energetyczny, przemysł ciężki w tym górnictwo, hutnictwo, produkcja stali, rolnictwo, porty morskie, terminale kontenerowe a także w logistyce czy w magazynach.

  Rodzaje przenośników

  Zastosowanie odpowiedniego rodzaju przenośnika zależy od rodzaju przemieszczanych materiałów, odległości, jaką mają pokonać, a także od warunków operacyjnych i specyfiki danej branży. Oto niektóre przykłady:

  Przenośniki – cena

  Koszt przenośników zależy od różnych czynników, które są dostosowywane indywidualnie do cech konkretnego projektu i branży. Istotną rolę odgrywają rodzaje przenośników użyte w danym rozwiązaniu (takie jak taśmy, wałki, łańcuchy itp.), materiały do produkcji, np. stal nierdzewna, aluminium lub specjalne tworzywa sztuczne. Cena uzależniona jest również od stopnia automatyzacji, zaawansowanych technologii przenośnika, jego mocy, wydajności, pojemności, i wielu innych zmiennych.

  Przenośniki – producent

  Realizujemy każde zamówienie z profesjonalizmem, odpowiedzialnością i terminowością, zwracając szczególną uwagę na najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym priorytetem jest dedykowana opieka nad Klientem i jego projektem, rozpoczynając od solidnego zrozumienia jego potrzeb i wymagań.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę