Przenośniki kubełkowe

Poszukujesz przenośnika kubełkowego do transportu i podnoszenia materiałów sypkich lub ziarnistych?

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb środowisk przemysłowych. Z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej porady i pomożemy w wyborze systemu idealnie dopasowanego do Twoich wymagań.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Przenośniki kubełkowe – Inco System

  Przenośniki kubełkowe sprawdzają się we wszystkich sektorach przemysłu, w których realizowane są zadania wymagające przeładunku szerokiej gamy materiałów. Korzyści płynące z wykorzystania tej maszyny obejmują między innymi szeroki zakres udźwigów i dostosowanie do różnorodnych długości tras transportowych. Dodatkowo, cechuje je łatwość załadunku i rozładunku oraz niewielka emisja hałasu. Dzięki lekkiej budowie przenośnika kubełkowego, osiąga się minimalne zużycie energii i prostą konserwację. Możliwy jest transport na gałęzi dolnej, górnej lub krzyżowej, pozwalającej równoczesne przemieszczanie materiałów na dwóch równoległych trasach.

  Sprawdź nasze realizacje
  Przenośniki kubełkowe

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Przenośniki kubełkowe – co to?

  Przenośnik kubełkowy stanowi kluczowe wyposażenie w zakładach przemysłowych, gdzie konieczne jest skuteczne przemieszczanie materiałów sypkich, takich jak zboża, węgiel, nawozy, kamienie, kruszywa czy proszki. Maszyna ta wykorzystywana jest do nieprzerwanego transportu bez przerw pomiędzy operacjami załadunku i rozładunku. Ze względu na swoją konstrukcję i możliwość pionowego transportu, przenośniki kubełkowe są często wykorzystywane do pokonywania znacznych różnic poziomów terenu.

  Jak działają przenosniki kubełkowe?

  Przenośnik kubełkowy jest uruchamiany poprzez układ napędowy, wykorzystujący bęben napędowy lub katalinę, w zależności od rodzaju organu trakcyjnego użytego w danym systemie. Na elementach trakcyjnych, takich jak pas lub łańcuch, zamocowane są kubełki, które spełniają funkcję przenoszenia i podnoszenia materiałów w zamkniętym obwodzie pionowym lub poziomym. Produkt wprowadzany jest do kubłów maszyny za pomocą kanału umieszczonego na dolnej części, a następnie jest przemieszczany do punktu rozładunku. Na górze trasy transportowej, kubełki kipują zawartość do punktu rozładunku, gdzie towar może być dalej przetwarzany lub magazynowany. Puste kubełki wracają w dół trasy transportowej, gotowe do ponownego załadowania.

  Przenośniki kubełkowe – cena

  Cena przenośników kubełkowych zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj użytego materiału, wydajność maszyny, długość i konfiguracja trasy, dostosowanie do branży a także wykorzystanie innowacji technologicznych. Te elementy wspólnie wpływają na kształtowanie końcowej wartości maszyny.

  Przenośniki kubełkowe – producent Inco System

  Inco System specjalizuje się w kompleksowych wdrożeniach. Nasze przenośniki kubełkowe są dostosowywane do indywidualnych kryteriów, cech i wymagań związanych z planowanym zastosowaniem w konkretnym obszarze działalności Klienta. Proponujemy różnorodne rozwiązania także dla tras, które krzyżują się z innymi układami transportowymi. Krzyżówki przenośników kubełkowych projektujemy z uwzględnieniem potrzeb aplikacji oraz specyfiki układu przestrzennego.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę