Nalewarki

Postaw na nalewarki przemysłowe znanego Producenta!

Jako Inco System jesteśmy cenionym na rynku producentem nalewarek dla przemysłu produkcyjnego. Nasze nalewarki cechuje niezawodność i duża precyzja wykonania, a nasz zespół dzięki zebranemu doświadczeniu dba o to, aby dostarczane nalewarki przemysłowe były zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapytaj o możliwość uruchomienia nalewarki przemysłowej w Twoim zakładzie.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skonsultuj się z Inżynierem.

  Nalewarki przemysłowe - Inco System

  Każda z zaprojektowanych przez nas nalewarek przemysłowych jest rozwiązaniem znajdującym zastosowanie w dużej części rynku, jest to możliwe dzięki indywidualnie dobranym technologiom, według potrzeb naszych Klientów.

  Technologia naszych nalewarek tłokowych pozwala na doskonałą obsługę zarówno opakowań i kartonów o nietypowym kształcie i rozmiarze, jak i obsługę dobrze znanych procesów napełniania butelek. Będąc producentem nalewarek przemysłowych stawiamy na możliwości indywidualnej konfiguracji oraz wsparcie zarówno na etapie użytkowania, jak i po okresie gwarancji, poprzez serwis pogwarancyjny.

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Obsługa Klienta

  Grzegorz Kamrowski
  Członek Zarządu
  Tel. 690-365-776

  Obsługa Klienta

  Mariusz Portykus
  Członek Zarządu
  Tel. 502-527-480

  Etapy produkcji nalewarki:

  1

  Wykonanie projektu nalewarki

  Podstawowy etap w procesie realizacji zamówienia nalewarki. Na tym etapie zostają ustalone szczegółowe parametry nowej nalewarki przemysłowej, we współpracy z naszymi specjalistami. To dzięki tej wymianie informacji jesteśmy w stanie poznać możliwości oraz zaproponować rozwiązanie pozwalające na wdrożenie nowej nalewarki w zakładzie i podniesienie efektywności obecnego stanowiska do nalewania produktów.

  2

  Montaż nalewarki na obiekcie

  Po zakończeniu prac projektowych nad nową nalewarką rozpoczyna się proces montażu w zakładzie Klienta. Nasz wykwalifikowany zespół monterów wyposażony jest w profesjonalne narzędzia pozwalające na pewny montaż, a inżynier uruchamiający odpowiedzialny jest za sprawne usadowienie i zasilenie nalewarki przemysłowej w media takie jak prąd czy powietrze.

  3

  Uruchomienie nalewarki

  Po zakończeniu etapu montażu nalewarki podane zostaje napięcie oraz niezbędne media i rozpoczyna się proces uruchamiania i sprawdzana jest poprawność działania i funkcjonalność nowej nalewarki. Po poprawnej konfiguracji nalewarki przemysłowej dochodzi do przeszkolenia personelu Inwestora z zakresu obsługi i serwisowania nowej maszyny. Wraz z podpisaniem dokumentów potwierdzających odbiór nalewarki przekazana zostaje pozostała dokumentacja: instrukcje obsługi w języku polskim, certyfikat CE oraz karta gwarancyjna. Od tego momentu całość zostaje objęta 12-miesięczną gwarancją producenta, z możliwością jej wydłużenia o kolejny okres.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Nalewarka - co to?

  Nalewarki przemysłowe to maszyny, których głównym zadaniem jest zastąpienie manualnego napełniania opakowań przez człowieka na automatyczne uzupełnianie produktu za pomocą maszyny. Maszyna nazywana nalewarką posiada w sobie program pozwalający dobrać parametry jakim ma charakteryzować się jej praca, takie jak: prędkość napełniania, częstotliwość czy objętość. Całość procesu z poziomu panelu kontrolnego obsługiwana jest przez człowieka, który kontroluje pracę maszyny.

  Jak działa nalewarka?

  Podstawowym elementem, z którego zbudowana jest nalewarka jest zasobnik, w którym umieszczony zostaje produkt, który następnie trafia do dozownika, a w końcowym etapie do opakowań końcowych. Za napełnianie produktu w kartony odpowiedzialny jest dozownik, w panelu kontrolnym określane są parametry pracy dozownika takie jak tempo pracy i objętość produktu w dozowniku. Natomiast opakowania umieszczone są na taśmie transportującej, której początkowym zadaniem jest dostarczenie kartonów w okolice dozownika, a następnie po ich napełnieniu – odbiór i ich dalszy transport.

  Nalewarki - automatyczne

  Nalewarki automatyczne są maszynami bezobsługowymi, które do rozpoczęcia swojej  pracy potrzebują jedynie parametrów, które nadaje operator. Dzięki tym parametrom nalewarka posiada wiedzę, w jaki sposób ma odbywać się proces napełniania produktu do opakowań. Pozostała praca nalewarki odbywa się automatycznie, jedynie w przypadku wykrycia nieprawidłowości takich jak: brak opakowań lub produktu w dozowniku nalewarka zatrzyma swój proces i zasygnalizuję odpowiedni status.

  Nalewarki – półautomatyczne

  W przypadku nalewarki półautomatycznej praca odbywa się z częściowym udziałem operatora, Najczęstszym procesem zautomatyzowanym w nalewarkach półautomatycznych jest samo napełnianie opakowań, wówczas operator odpowiedzialny jest za dostarczenie i prawidłowy montaż opakowań nad dozownikiem i potwierdzenie gotowości do nalewania. Następnie, po zakończeniu procesu operator odbiera napełnione opakowania i powiela proces.

  Nalewarki – tłokowe

  Nalewarki tłokowe są zbliżone do charakterystyki pracy nalewarek automatycznych, różnica polega na sposobie dystrybucji produktu do opakowań. W nalewarkach tłokowych produkt zostaje zassany za pomocą tłoków z zasobnika, a następnie zostaje wtłoczony do opakowań. Ilość produktu oraz tempo procesu jest ograniczona za pomocą rozmiarów tłoka, jednak w przypadku nalewarek tłokowych możliwe jest jednoczesne napełnianie kilku lub kilkunastu produktów jednocześnie. Nalewarki tłokowe stosowane są do napełniania produktów gęstych lub zawierających drobinki, takie jak: ketchupy, majonezy , dżemy, itp.

  Inco System

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  Ul. Juliusza Słowackiego 185,
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  Ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę