Zaklejarki do kartonów

Postaw na trwałość i skorzystaj z uznanych na rynku zaklejarek do kartonów polskiego producenta Inco System!

Inco System posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji zaklejarek do kartonów dla przemysłu produkcyjnego. Nasze zaklejarki do kartonów cieszą się renomą i dużą popularnością dzięki trwałemu wykonaniu, łatwością w dostępie do części zamiennych oraz atrakcyjnej cenie. Nasz zespół ekspertów dba o to, aby dostarczane rozwiązania były w zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów.

Zaufaj doświadczeniu i zapytaj o zaklejarki do kartonów dobrane do Twoich potrzeb.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skonsultuj się z Inżynierem.

  Zaklejarka do kartonów Inco System, dlaczego warto?

  Zaklejarki do kartonów Inco System projektowane są od podstaw, przez nasz zespół inżynierów, dzięki czemu stanowią one gwarancję jakości wykonania. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów zaklejarek do kartonów przystosowanych do konkretnych gałęzi przemysłu wykorzystujących również niestandardowe kartony zbiorcze.

  Najpopularniejszy model zaklejarki do kartonów to półautomatyczne urządzenie, które samodzielnie składa górną klapę kartonów zbiorczych, a następnie za pomocą taśmociągu z przesuwem bocznym przemieszcza karton wzdłuż zaklejarki i jednocześnie zakleja dolne oraz górne klapy kartonów.
  Zastanawiasz się nad optymalizacją stanowiska do pakowania? Planujesz zakup zaklejarki do kartonów? Chcesz zwiększyć wydajność linii pakującej?

  Skontaktuj się z nami, jako producent zaklejarek do kartonów posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę zaklejarek. Odpowiemy na Twoje pytania i chętnie dostarczymy do Twojego zakładu rozwiązanie o wysokiej jakości, które przełoży się na podniesienie sprawności zakładu. Stawiamy na możliwości indywidualnej konfiguracji oraz wsparcie zarówno na etapie użytkowania, jak i po okresie gwarancji, poprzez serwis pogwarancyjny.

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski
  Tel. 690-365-776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502-527-480

  Najczęściej zadawane pytania:

  Zaklejarka do kartonów - co to jest?

  Zaklejarka do kartonów to urządzenie niezbędne w procesie pakowania towaru, aby przebiegał on sprawnie i powtarzalnie. Zaklejarka do kartonów umożliwia zabezpieczenie ładunku, który trafia do dalszej wysyłki lub na magazyn. Zaklejarka do kartonów ma szerokie zastosowanie w zakładach produkcyjnych, logistycznych i magazynach. Dzięki zaklejarce do kartonów możemy ograniczyć lub całkowicie wyeliminować pracę człowieka.

  Automatyczna zaklejarka kartonów

  Automatyczna zaklejarka do kartonów zaprojektowana została do samodzielnego składania elementów kartonowych. Nasze zaklejarki posiadają funkcję automatycznego zamykania górnych klap kartonów oraz jednocześnie zaklejają karton od góry i od dołu. Maszyna przeznaczona jest do włączenia w automatyczną linię produkcyjną bez ingerencji operatora.

  Jak działa zaklejarka do kartonów?

  Zaklejarki do kartonów mają duże zastosowanie w wielu branżach. Główną zaletą jest fakt, że zaklejarki do kartonów zdecydowanie przyspieszają proces przygotowania kartonu do wysyłki lub magazynowania, jednocześnie ograniczając, a nawet całkowicie eliminując pracę człowieka. Zaklejarki automatyczne samodzielnie składają górne klapy kartonu, a następnie zaklejają je, natomiast półautomatyczne wymagają ręcznego składania klap, a maszyna jedynie odpowiada za zaklejenie kartonu. W obu przypadkach jest to zdecydowanie zwiększenie wydajności pracy linii produkcyjnej i oszczędności w dłuższej perspektywie.

  Zaklejarka do kartonów cena

  Dysponujemy szeroką ofertą skierowaną do indywidualnych potrzeb klienta. W związku z tym po wycenę zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Państwa spersonalizowaną ofertę na zaklejarkę do kartonów, uwzględniając przy tym faktyczne zapotrzebowanie Państwa linii produkcyjnej.

  Inco System

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  Ul. Juliusza Słowackiego 185,
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  Ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę