PRACA W INCO SYSTEM

Inco System Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do udziału w rekrutacji. Zatrudnimy osobę, która po uprzednim wdrożeniu na wybrane stanowisko pracy weźmie czynny udział w rozwoju firmy.

Dokąd zmierzamy

Misją naszej firmy jest ciągłe zwiększanie efektywności w zakresie produkcji maszyn i automatyzacji stanowisk pracy. Pomagamy naszym Klientom w poprawie wydajności produkcji, podniesieniu jakości ich produktów oraz konkurencyjności na rynku globalnym. Dążymy do tego, aby nasze innowacyjne technologie ułatwiały pracę podczas wykonywania rutynowych i powtarzalnych zadań. Dzięki temu wdrażane rozwiązania umożliwiają zaawansowany rozwój pracowników oraz usprawniają procesy produkcyjne.

Kto pasuje do naszego zespołu?

Poszukujemy osoby, która tak jak my, stawia na rozwój osobisty, ceni sobie dobrą organizację czasu pracy oraz dobry kontakt z zespołem i Klientami. Jeżeli dodatkowo posiadasz wiedzę z zakresu elektrotechniki i automatyki lub stawiasz pierwsze kroki w perspektywicznej branży jaką jest automatyka przemysłowa, to tym bardziej skontaktuj się z nami i poznaj nasz zespół!

Aktualne oferty pracy

specjalista ds. SPRZEDAŻY

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

CV prosimy wysyłać na adres:
kariera@incosystem.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

TECHNOLOG / KONSTRUKTOR MASZYN

Wymagania:

Oferujemy:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Wymagania:

Oferujemy:

Inco System Sp. z o.o.

NIP: 5842813166
REGON: 521080760
KRS: 0000949118

Adres

Produkcja – warsztat
ul. Juliusza Słowackiego 185
80-298 Gdańsk

Biuro:
ul. Jabłoniowa 20/111F
80-175 Gdańsk

Kontakt

+48 690 365 776
+48 502 527 480
kontakt@inco-system.com

Przewiń na górę