Obracarki stosu papieru

Obracarki stosu papieru – to klucz do efektywności produkcji w każdej drukarni offsetowej. Zapewnij szybkie i efektywne przygotowanie palet z arkuszami papieru do pracy z maszynami drukującymi i sztancującymi. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia nieprzerwaną pracę maszyn pobierających papier arkusz po arkuszu.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Obracarki stosu papieru – Inco System

  Obracarki stosu papieru dostarczane przez Inco System przeznaczone są do Klientów z branży poligraficznej. Obracarki zaprojektowane zostały z myślą o odwracaniu materiału na paletach o 180 stopni oraz jednoczesnemu wyrównywaniu stosu papieru. Dzięki wbudowanym funkcjom nadmuchiwania i utrząsania – stos arkuszy papieru jest idealnie wyrównany i nie powoduje częstego zatrzymywania się maszyn drukujących i sztancujących – pobierających arkusze papieru z wyrównanego stosu.

  Sprawdź nasze realizacje

  Maszynę budujemy w 3 standardowych modelach: Basic, Standard i Pro. Każdy model konfigurujemy pod konkretne potrzeby Klienta po to, aby w pełni wykorzystać jego park maszynowy i odpowiednio dostosować funkcjonalność maszyn, które wspólnie tworzymy.

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Obracarka stosu papieru – co to?

  Obracarki stosu papieru to nieoceniona maszyna w przemyśle poligraficznym i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba manipulacji dużymi ilościami materiału. Obracarki palet pozwalają na łatwą wymianę palety na której leży dany materiał – na przykład po to, aby wymienić paletę z drewnianej na plastikową w związku z przestrzeganiem norm BRC. Odwracanie palety ze stosem papieru wraz z wyrównaniem stosu znajduje zastosowanie w każdej dużej drukarni, gdzie odwrócenie stosu arkuszy papieru pozwala np. na drukowanie dwustronne.

  Obracarki stosu papieru służą nie tylko do obracania wysokich i ciężkich stosów papieru. Dzięki dodatkowym funkcjom takim jak napowietrzanie i utrząsanie obracarki podczas odwracania palety dają możliwość wyrównania stosu papieru do dwóch krawędzi bazujących oraz napowietrzenia arkuszy zapobiegając ich sklejaniu się. Takie przygotowanie palety materiału daje wymierne korzyści podczas pracy na maszynach drukujących czy sztancujących, które mogą pobierać pojedyncze i niesklejone arkusze bez zatrzymywania się.

  Jak działa obracarka stosu papieru?

  Obracarka stosu papieru to zaawansowana maszyna, która umożliwia łatwe i efektywne obracanie palet w celu szybkiego przygotowania do dalszej obróbki materiału znajdującego się na palecie. Działanie obracarki do palet opiera się na kilku kluczowych mechanizmach (hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych). Obracarki naszej produkcji wyposażone są w serwomechanizmy, które pozwalają na niezwykle wysoką precyzję podczas wyrównywania stosów papieru.

  Po umieszczeniu palety z materiałem na platformie obracarki, operator ustawia jeden z kilku gotowych programów w zależności od bieżących potrzeb, a obracarka sama dostosowuje parametry takie jak kąt obrotu, prędkość czy siłę docisku.
  Następnie za pomocą siłowników hydraulicznych, obracarka zaciska platformę i rozpoczyna proces obracania zgodnie z ustalonymi parametrami i funkcjami.

  Podczas tego procesu zaawansowane sensory i systemy bezpieczeństwa monitorują działanie obracarki, reagując na ewentualne przeszkody, nieprawidłowości czy ingerencję człowieka. W przypadku wykrycia zagrożenia, obracarka automatycznie zatrzymuje się do momentu potwierdzenia możliwości dalszej pracy przez operatora.

  Obracarka stosu papieru – cena

  Cena obracarki stosu papieru uzależniona jest od wybranej konfiguracji maszyny. Obracarkę można skonfigurować według poniższych funkcjonalności:

  Obracarki stosu papieru – producent Inco System.

  Obracarki stosu papieru, które budujemy dla naszych Klientów staramy się maksymalnie dostosowywać do ich indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w produkcji obracarek do stosu papieru dlatego wszelkie funkcjonalności związane z wyrównywaniem stosu charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją i efektywnością.

  Obracarki Inco System to nie tylko usprawnienie procesów produkcyjnych i organizacja logistyki wewnętrznej odpowiadającej za znaczną część kosztów ponoszonych w procesie produkcji ale także gwarancje bezpieczeństwa i niezawodnej pracy maszyny.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę