Wytłaczarki do folii

Inco System jako ekspert w dziedzinie automatyki przemysłowej serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoimi rozwiązaniami na wytłaczarkę do folii.

Wytłaczarka do folii oferuje efektywny i elastyczny sposób wytwarzania folii plastikowej, co sprawia, że jest powszechnie stosowana w różnych gałęziach przemysłu.
Przedstaw nam swoje potrzeby a my dostarczymy spersonalizowane rozwiązania, dostosowane do Twoich unikalnych wymagań.

Czekamy na Twoje pytania.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Wytłaczarka do folii - Inco System

  Wytłaczarka do folii Inco System przeznaczona jest do formowania lub wytłaczania arkuszy folii plastikowej lub innych materiałów z tworzyw sztucznych.

  Maszyna ta jest elastyczna pod względem konfiguracji, co pozwala na obsługę różnorodnych materiałów plastikowych. Umożliwia to produkcję folii o precyzyjnych parametrach, takich jak grubość czy szerokość, oraz zróżnicowanych właściwościach, do których należą elastyczność, wytrzymałość i przejrzystość.

  Dzięki zastosowanym przez nas innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, jesteśmy w stanie obniżyć zużycie surowca, poprawić wytrzymałość i jakość folii, a także ułatwić monitoring procesu produkcyjnego.

  Sprawdź nasze realizacje
  Wytłaczarki do folii

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Wytłaczarka do folii – co to jest?

  Wytłaczarka do formowania folii przetwarza arkusze z różnorodnych surowców, w tym polietylenu, polipropylenu, PVC, PET i innych, co umożliwia produkcję zróżnicowanych wyrobów, takich jak opakowania, folie dekoracyjne i różnego rodzaju komponenty przemysłowe. Proces ten ma na celu uzyskanie określonego precyzyjnego wymiaru, grubości, kształtu, wzoru lub struktury na powierzchni folii.

  Wytłaczarki do folii występują w różnych odmianach, a decyzja dotycząca konkretnego typu zależy od rodzaju folii, wymagań procesu produkcyjnego oraz wymagań dotyczących finalnego produktu. Oto kilka wariantów maszyn do produkcji folii

  Wytłaczarka do folii – jak działa?

  Proces produkcyjny wytłaczarki do folii polega na przepuszczaniu surowców, zazwyczaj w postaci granulatu plastikowego, przez ogrzewane dysze i przez odpowiednio ukształtowany otwór lub matrycę, co powoduje formowanie płaskiej warstwy folii.

  Bezpośrednie skomunikowanie silnika z przekładnią redukcyjną skutkuje poprawą efektywności i redukcją fluktuacji prędkości, co przekłada się na stabilność procesu wytłaczania. Dostosowywalne natężenie przepływu i regulowany współczynnik separacji ostrzy wpływają na uzyskanie bardziej jednolitej struktury arkusza z tworzywa sztucznego.

  Cała maszyna posiada system sterowania PLC, który umożliwia między innymi automatyczną kontrolę ustawień parametrów, operacji daty, informacji zwrotnej, alarmu.

  Wytłaczarka do folii – cena

  Ze względu na konieczność indywidualnego dostosowania wytłaczarki do folii do specyfiki produkcyjnej Klienta zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Kosztorys maszyny zostanie opracowany na podstawie wszystkich omówionych kryteriów związanych z technologią, konstrukcją, funkcjonalnością czy parametrami technicznymi.

  Wytłaczarki do produkcji folii - IncoSystem

  Inco System, specjalizując się w produkcji wytłaczarki do folii, oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczne i optymalną konfigurację. Nasza szczególna dbałość o każdy element przyczynia się do niezawodnego działania maszyny. Zapewniamy pomoc merytoryczną i doradczą na każdym etapie naszej współpracy.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę