Wytłaczarki

Jeśli jesteś bezpośrednio zaangażowany w procesy produkcyjne tworzyw sztucznych, to z pewnością zwrócisz uwagę na wytłaczarkę Inco System.

W naszej ofercie znajdziesz wytłaczarki dedykowane do tworzyw sztucznych, gumy i metalu. Wytłaczarki te cechuje efektywne zmniejszanie zużycia materiałów, przyspieszanie procesów produkcyjnych oraz podnoszenie jakości wytworzonych elementów.

Czekamy na Twoje zapytanie.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Wytłaczarki - Inco System

  Wytłaczarka Inco System to wysokiej klasy maszyna zapewniająca rozszerzone możliwości zarządzania oraz monitorowania procesu wytłaczania. Istotną zaletą naszej maszyny jest jej dostosowanie do różnorodnych materiałów używanych do produkcji a także możliwość jej integracji z innymi systemami automatyki przemysłowej, co z kolei wpływa na zwiększenie wydajności i redukcji kosztów pracy.

  Wytłaczarka to również gwarancja precyzyjnych pomiarów parametrów oraz szybsze i wydajniejsze wytwarzanie produktu na dużą skalę. Wybierając wytłaczarkę naszej produkcji mogą Państwo spersonalizować maszynę zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

  Sprawdź nasze realizacje
  wytłaczarki

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Wytłaczarka - co to jest?

  Wytłaczarka jest to maszyna przemysłowa wykorzystywana w procesie produkcyjnym związanym tworzeniem i kształtowaniem przedmiotów poprzez wyciskanie materiału przez ukształtowaną formę. Dzięki tej technologii otrzymuje się skomplikowane, precyzyjne kształty i wymiary różnorodnych elementów o różnej szerokości i długości. Maszyny do wytłaczania znajdują powszechne zastosowanie w różnych sektorach przemysłu, przyczyniając się do produktywnej i ekonomicznej produkcji. Maszyna ta daje duże możliwości sterowania i kontroli samego wytłaczania. Dokładne nadzorowanie procesu wytłaczania pozwala na zminimalizowanie marnowania materiałów, co skutkuje obniżeniem kosztów surowców. Wytłaczarka przyczynia się także do skrócenia czasu bezczynności pomiędzy wytwarzaniem kolejnych partii produkcyjnych.

  Do czego służą wytłaczarki?

  Wytłaczarki są dostosowywane do konkretnych cech materiałów i procesów produkcyjnych danego sektora przemysłowego, co umożliwia wydajną masową produkcję jednorodnych komponentów. 

  Oto kilka miejsc wykorzystywania wytłaczarki:

  Wytłaczarki – cena

  W związku z rozbudowanym procesem produkcji wytłaczarki oraz różnymi czynnikami związanymi z jednostkowymi potrzebami Klienta, ceny zostaną udostępnione po dokładnym przeanalizowaniu szczegółów.

  Wytłaczarki – producent Inco System

  Nasi doświadczeni specjaliści z Inco System z przyjemnością zapoznają się z indywidualnymi wymaganiami Klienta w celu przygotowania oferty wraz z dedykowaną ekspertyzą. Zapewnią oni innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyższą jakość projektowanego i tworzonego sprzętu, oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę