Sortownice do owoców

Jeśli Twoja branża to przemysł rolniczy i zastanawiasz się jak zautomatyzować i usprawnić produkcję, skontaktuj się z nami.

Nasze działania skoncentrowane są na ścisłej współpracy z Klientem.

Przedstawimy Ci najnowsze możliwe rozwiązania technologiczne dotyczące sortownicy owoców, służące do automatycznego sortowania i klasyfikacji owoców.
Głównym zadaniem sortownicy jest precyzyjny podział owoców na różne kategorie lub klasy, zgodnie z określonymi parametrami jakościowymi takimi jak rozmiar, kolor, waga, kształt czy dojrzałość. Sortownica owoców jest intuicyjna w obsłudze, jej praca jest szybka i wydajna.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Sortownice do owoców – zalety

  Sortownice owoców mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w uprawie i przetwórstwie jabłek, gruszek, śliwek, czereśni, wiśni, truskawek i wielu innych owoców.
  Sortownice są kluczowym narzędziem służącym poprawie wydajności oraz jakości produkcji.

  Maszyna sprawdzi się w zakładach gdzie istnieje zapotrzebowanie na szybkie, wydajne i precyzyjne rozdzielanie owoców o określonych parametrach. Sortownice segregują owoce między innymi według ich wagi, rozmiaru czy kształtu co jest istotne przy pakowaniu produktu w określonej ilości. Klasyfikują również owoce na podstawie ich barwy czyli dojrzałości produktu. Wprowadzenie zaawansowanych systemów wizyjnych i sensorycznych, przyczynia się do wykrywania defektów, wad czy chorób plonu, co przyczynia się do poprawy badania jakości gotowego produktu.

  Zastosowanie automatyzacji w procesie sortowania owoców to krok w stronę przyszłości i dbałości o pracowników, których ciężka praca wspomagana jest przez maszynę. Ma to ogromny wpływ na zwiększenie wydajności i konkurencyjności firmy.

  sortownice do owoców

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Sortownica do owoców - co to jest i do czego służy?

  Sortownica owoców to bardzo wartościowa maszyna wykorzystywana w produkcji dużej ilości owoców. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii takiej jak system wizyjny, czujniki i oprogramowanie, sortownica owoców może segregować plony w bardzo krótkim czasie, co ma ogromny wpływ na zwiększenie wydajności produkcji. Skanowane produkty przechodzą dokładną selekcję, która kategoryzuje je pod względem rozmiaru, kształtu, dojrzałości a także defektu. Eliminowane są owoce, które nie spełniają wymagań norm jakościowych i nie nadają się do sprzedaży czy przetwórstwa.
  Posiadając maszyny sortujące producenci mogą oferować klientom produkt najwyższej jakości o dobrym wyglądzie i smaku.

  Sortownice owoców - cena

  Otrzymujesz od nas gotowy produkt z dostawą, instalacją, wdrożeniem, szkoleniem i gwarancją. Ustalenie ceny sortownicy owoców zależy jednak od wielu czynników. Istotne są zastosowane indywidualne wymagania Klienta, poziom automatyzacji, czy wydajności urządzenia. Na ostateczny koszt mają wpływ również dodatkowe usługi posprzedażowe takie jak serwis, wsparcie techniczne, czy indywidualne szkolenia, które pozwalają na efektywne i bezproblemowe działanie sortownicy.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę