Sortownice do jabłek

Jeśli jesteś zaangażowany w agrobiznes czy produkcję rolniczą, sprawdź dlaczego warto wprowadzić do Twojego procesu produkcyjnego nowoczesną sortownicę do jabłek.

Głównym zadaniem maszyny jest segregacja i klasyfikacja owoców według ich wielkości, wagi, kształtu czy koloru. To przekłada się na lepszą weryfikację jakości Twojego produktu, co może zwiększyć jego atrakcyjność dla Klientów. Sortownica do jabłek przyczynia się do poprawy wydajności, skuteczności i wzrostu sprzedaży na konkurencyjnym rynku.

Automatyczna segregacja zbiorów pozwala obniżyć koszty związane z ręcznym sortowaniem oraz uniknąć strat związanych z niewłaściwą jakością czy klasyfikacją owoców.
Nasi specjaliści opracują strategie usprawnień, które będą uwzględniały Twoje indywidualne potrzeby i cele.

Pozwól nam zautomatyzować Twój biznes.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

  Sortownice do jabłek – zalety

  Sortownice do jabłek przynoszą realne korzyści w branży sadowniczej, które przekładają się na poprawę jakości, wydajność i mierzalny zysk. Zawansowane systemy wizyjne umożliwiają bardzo precyzyjne i szybkie sortowanie jabłek. Dzięki wykrywaniu wad produktu, sortownica dyskwalifikuje owoc, który nie spełnia odpowiednich parametrów i norm jakościowych, co jest kluczowe w budowaniu pozycji marki na rynku i korzyści dla Klienta.

  Automatyczna obsługa maszyny to optymalizacja kosztów firmy a także poprawa warunków pracy pracowników.

  sortownica do jabłek

  Sprawdź nasze realizacje

  Jesteś zainteresowany ofertą?

  Zadzwoń do naszych specjalistów

  Grzegorz Kamrowski

  Tel. 690 365 776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502 527 480

  Sortownica do jabłek - co to i do czego służy?

  Sortownica do jabłek jest niezbędną maszyną w gospodarstwach sadowniczych czy zakładach przetwórstwa owoców. Jej głównym zadaniem jest zastąpienie manualnej pracy człowieka związanej z segregowaniem owoców na zautomatyzowany proces. Ma on ogromny wpływ na podniesienie jakości sortowanych jabłek a także znaczny wzrost wydajności, co pozwala na selekcję większej ilości owoców w czasie rzeczywistym.

  Maszyna nazywana sortownicą do jabłek, ma wbudowane oprogramowanie pozwalające ustawić istotne parametry przy kategoryzacji owoców, takie jak rozmiar, waga, kolor, jakość czy stopień dojrzałości. Całość procesu z poziomu panelu kontrolnego obsługiwana jest przez człowieka, który kontroluje pracę maszyny.

  Sortownice do jabłek z wodnym rozładunkiem

  Sortownice do jabłek to maszyny, które można rozbudowywać modułowo. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie wodnego rozładunku. W efekcie tego połączenia uzyskuje się jedną maszynę jako środek do wprowadzenia i rozładunku owoców.

  Po pierwszym procesie segregacji jabłek otrzymuje się produkt spełniający wszystkie wymogi jakościowe związane między innymi z rozmiarem, czy kolorem. W kolejnym etapie owoce zostają umieszczone w kanale z wodnym rozładunkiem, gdzie wykorzystuje się technologię płukania jabłek.

  W niektórych sortownicach z wodnym rozładunkiem mogą być również zaimplementowane systemy mechaniczne lub pneumatyczne do odrzucania jabłek nie spełniających ustalonych standardów. Pozwala to na oddzielenie owoców w sposób nieinwazyjny, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia i zapewnia zachowanie wysokiej jakości produktu.

  Ostatnim zadaniem sortownicy do jabłek z wodnym rozładunkiem jest przetransportowanie gotowego produktu do zestawu pojemników lub taśmociągów, zgodnie z ustalonymi kategoriami.

  Sortownice do jabłek - cena

  Sortownice do jabłek to doskonała inwestycja długoterminowa, którą warto nabyć u doświadczonego producenta jakim jest firma Inco System. Nasi specjaliści gwarantują fachową pomoc, wdrożenie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań Klienta a także wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy.

  Zapraszamy do kontaktu, podziel się z nami swoimi wymaganiami oraz dostępnym budżetem, a dopasujemy projekt specjalnie dla Ciebie.

  Inco System Sp. z o.o.

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS: 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  ul. Juliusza Słowackiego 185
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę