Linia do pakowania mebli

Inwestycja w automatyczną linię do pakowania mebli jest doskonałym sposobem na zwiększenie efektywności i podniesienie rentowności zakładu produkującego meble.

Inwestycja w automatyczną linię do pakowania mebli to także okazja do wyróżnienia się na rynku i zapewnienia swoim klientom najlepszej jakości produktów. Dzięki lepiej zabezpieczonym produktom w procesie pakowania i wyższej jakości opakowań meble są bezpieczne podczas magazynowania i transportu, co prowadzi do podniesienia zadowolenia i zaufania do marki wśród klientów końcowych.

Jeśli zastanawiasz się nad automatyzacją linii do pakowania mebli zgłoś się do nas, doradzimy i pomożemy przejść Ci przez cały proces automatyzacji stanowiska pakującego.

  Skontaktuj się z nami!

  Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skonsultuj się z Inżynierem.

  Linie do pakowania mebli - zalety

  Linie do pakowania mebli posiadają wiele zalet, jakie niesie za sobą automatyzacja. Zastosowanie linii pakujących umożliwia szybkie i efektywne pakowanie dużych ilości mebli, co wpływa na zwiększenie wydajność produkcji. Wykorzystując linie do pakowania mebli skracamy również czas potrzebny do pakowania mebli oraz mamy istotny wpływ na zmniejszenie ilości błędów przy pakowaniu, dzięki zaprogramowaniu określonych czynności, zastępujących manualną pracę operatora.

  Zautomatyzowanie linii do pakowania mebli pozwala na eliminacje mało efektywnych stanowisk pracy lub podnoszą ich ergonomię, minimalizując wysiłek fizyczny wymagany od operatorów, co może pomóc w zapobieganiu wypadkom i skróceniu czasu ewentualnej absencji z powodu choroby.

  Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu i zapytaj nas o możliwości naszych linii do pakowania mebli.

  Sprawdź nasze realizacje
  Linie do pakowania mebli oferta

  Potrzebujesz wsparcia serwisowego? Zadzwoń!

  Serwis maszyn w branży przemysłowej 24h/7

  Zgłoś awarię pod numerem telefonu +48 690 365 776. Przygotuj kilka podstawowych informacji na temat awarii, resztę zostaw naszym ekspertom.

  Grzegorz Kamrowski
  Tel. 690-365-776

  Mariusz Potrykus

  Tel. 502-527-480

  Linia do pakowania mebli - co to jest?

  Linia do pakowania mebli to maszyny i urządzenia, dzięki którym w bezpieczny sposób zapakujemy meble, które dojadą bez żadnych uszczerbków do końcowego klienta. Dobrze zapakowane meble to korzyści dla producenta, jak i zadowolenie klienta, dlatego każde przedsiębiorstwo z sektora produkcji mebli, powinno zaopatrzyć się w taką linię. Linia do pakowania mebli może działać półautomatycznie lub całkowicie automatycznie, co zwiększa wydajność pracy w zakładzie.

  Linia do pakowania mebli - jak działa?

  Linia do pakowania mebli waży każdy mebel, wyrównuje meble względem folii, następnie pakuje je w folię termokurczliwą bądź w folię stretch, układa na paletach i transportuje je. Pakowanie mebli to jeden z najważniejszych etapów w procesie produkcji mebli, dlatego nasze linie do pakowania ich zbudowane są z niezwykle trwałych materiałów, co daje gwarancję niezawodności w czasie ich pracy.

  Producent linii do pakowania mebli

  Jako producent linii do pakowania mebli jesteśmy w stanie wyprodukować linię pod specjalne zamówienie klienta, w zależności od indywidualnych wymagań dotyczących rodzaju maszyny, wydajności produkcyjnej oraz wymogów w zakresie magazynowania i transportu. Oferujemy maszyny i urządzenia półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowane. Nasze linie do pakowania mebli odciążają pracę człowieka w codziennych obowiązkach i są wysoce wydajne. Zapewniamy również niezawodny serwis pogwarancyjny.

  Linia do pakowania mebli cena

  Linia do pakowania mebli to znakomita inwestycja na długie lata, dlatego warto zaopatrzyć się w nią u sprawdzonego producenta. Inco System to gwarancja najwyższej jakości maszyn i urządzeń oraz konkurencyjne ceny na rynku. Nasi doświadczeni specjaliści służą fachową pomocą w wyborze linii oraz dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagającego klienta. W Inco System wysoka jakość idzie w parze z dobrą ceną.

  Inco System

  NIP: 5842813166
  REGON: 521080760
  KRS 0000949118

  Adres

  Produkcja – warsztat
  Ul. Juliusza Słowackiego 185,
  80-298 Gdańsk

  Biuro:
  Ul. Jabłoniowa 20/111F
  80-175 Gdańsk

  Kontakt

  +48 690 365 776
  +48 502 527 480
  kontakt@inco-system.com

  Przewiń na górę